KONUM BİLGİLERİMİZ
TELEFON NUMARAMIZ
0216 387 06 06
Kullandığımız Servis Alanı ve Ekipmanlar En Üst Kalitedir

Kullandığımız Servis Alanı ve Ekipmanlar En Üst Kalitedir

Hakkımızda

Firmamız Motorlu Taşıt, satış ve servisi sektöründe faaliyet göstermektedir. İstanbul/ Kartal bölgesinde bulunan firmamız motorlu taşıt sektöründeki birçok hizmeti sağlamaktadır. Bölgemizde gösterdiğimiz faaliyetleri gerekli usullerle gerçekleştirirken kullandığımız servis alanı ve ekipmanlar en üst kalitedir. Kaliteye ve hizmetin en iyisini gerçekleştirmek için her zaman daha iyiye odaklanmaktayız.

Sağladığımız Hizmetler

Verdiğimiz hizmetler, yurt dışı ve yurt içerisinde bulunan araçların bakım, servisi ve satışını gerçekleştirmek, yüzer araç ve hava aracı ticareti gerçekleştirmek ve bu hizmetlerin ithalat ve ihracatını yapmaktır. Otomotiv sektöründe yer alan her türlü yedek parçanın imalatını, alım ve satımını, ithalat ve ihracatını sağlamaktayız. Aynı zamanda iş alanımızda yük araçlarına, iş makinalarına da hizmet veriyoruz. Aracın motor parçalarından, dış aksesuarları olan jant, lastik, akü gibi parçaların yenilenmesi, alımı ve satımını da gerçekleştiriyoruz. Parça alım satımlarında dikkat ettiğimiz en önemli nokta kullandığımız servis alanı ve ekipmanların en üst kalite olmasıdır. Servis alanımızın yanı sıra oto galeri sektöründe de olmaya devam ediyoruz. Otomobil, minibüs ve iş makineleri gibi motorlu ve motorsuz araçların satışlarını gerçekleştiriyoruz. Firmamız olarak araçların yıkama ve yağlama işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Farklı Sektörlerde de Sizinleyiz!

Parkoff  Otomotiv ve Servis Alanı Anonim Şirketi olarak, otopark hizmetlerinde de sizinleyiz. Otopark hizmeti ve araçlarımıza yeterli alan sağlanabilmesi adına otopark inşaatları gerçekleştirmekteyiz. Yedek parça için kamu ve özel sektörlerde de yer almaktayız. İhalelere katılıyor, teknik destek sağlıyoruz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Parkoff