KONUM BİLGİLERİMİZ
TELEFON NUMARAMIZ
0216 387 06 06
Genel Hizmetler

Genel Hizmetler

Uzmanlarımız, tüm kritik motor filtrelerinin ve bozulabilir parçaların doğru zamanda ve en önemlisi daime orjinal parçalarıyla değiştirilmesini sağlar.

Ayrıca, otomobilin tüm kritik alanlarda her zaman gerektiği gibi yağlandığından emin olmak için düzenli sıvı muayeneleri ve değişiklikler düzenleyeceklerdir. Aracınızı Parkoff 'a emanet ederek, sadece sahip olduğunuz süre boyunca aracınızdan en iyi şekilde yararlanmakla kalmaz, aynı zamanda aracınızdan her zaman emin olursunuz.

Parkoff Otomotiv Hizmetleri

Gelişen ve değişen teknolojinin değişmeyen adresi olacak Parkoff Otomotiv bünyesinde pek çok teknik hizmeti barındırmaktadır. Firmamız üstün hizmet kalitesi ve donanımlı çalışma arkadaşlarıyla şimdiden sektörde yerini aldı. Araba denilince akla gelen bütün parçalarının bakım, onarım, aksesuar, rutin kontrol gibi işlemlerini özenle yaparak kaliteli hizmet politikamızla siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Bunlara ek olarak yedek parça temini, değişimi, araba alım ve satımları, tüm mekanik aksaklıklarının giderilmesiylegenel hizmet anlayışında  bütüncül bir yaklaşım sergileyen Parkoff Otomotiv, aracını seven herkesi işletmesine beklemektedir.  Motorlu taşıtların yanı sıra motorsuz araçlarında bakım ve onarımını yaparak işinin en iyisi olmaya aday firmamızdan gerekli bilgileri almak için iletişim kanallarından bize ulaşabilirisiniz.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Parkoff