KONUM BİLGİLERİMİZ
TELEFON NUMARAMIZ
0216 387 06 06
Bakım & Onarım

Bakım & Onarım

Otomobilinizi servise getirdiğinizde, en son teknoloji ekipmanlar kullanarak çalışmalar başlatılır ve otomobilinizin tüm sistemleri gözden geçirilir. Kalifiye teknisyenlerimiz, otomobillerimiz için özel tasarlanmış ekipmanlar ile yalnızca orjinal parçaları ve aksesuarları kullanır. Size sadece aracınızı ilk günkü halinde kullanmak kalır.

Araç Bakımı

Parkoff Otomotiv olarak İstanbul'da getirebileceğiniz tüm araçların bakımını yapabiliriz. Eski ya da yeni modellerden hangi marka olursa olsun aracınızın bakımını yapıyoruz. Bilgisayar destekli test cihazımız sayesinde motor analizi ve tüm yağların kontrolü yapılabilir. Aracınızın mekanik sistemlerinde yaşanabilecek herhangi bir soruna çözüm üretmekteyiz. Mekanik ve tamir bakım konusunda oldukça iddialıyız. Yıllar süren tecrübe ve bilgi birikimi olan ekibimizle tüm araç tamirini yapabiliriz. En iyi ve en yeni teknoloji test ekipmanları sayesinde tüm hasar kontrolünü yapıyoruz. Aracınızda gerekli görülen tüm mekanik tamirini onarmaktayız.

Araçlar aniden herhangi bir yerde arıza çıkarabilir. Birden bire tüm gününüz bu sorunu çözmekle geçebilir. Özellikle acele işiniz olduğu bir durumda araç bakımı meselesi ile karşılaşmak kimsenin hoşuna gitmez. Bunun için araçla sorun yaşamadan önce bakımını yaptırabilirsiniz. Düzenli periyotlarla yaptırabileceğiniz araç bakım mekanik ve tamir sizi zorlu koşullardan kurtarır. Aniden frenlerde meydana gelen bir hasar sorunu sonucu kaza geçirme olasılığınızı düşünebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kalmamak için güvenli bir şekilde sürüş keyfi yaşamak adına bizleri tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz teknik bilgilerle dolu ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır. Dilediğiniz an arayarak ya da gelerek aracınıza kontrol yaptırabilirsiniz. Aniden yolda kalma durumunuz için de sizlere çözüm önerileri sunmaktayız. Parkoff Otomotiv olarak her koşulda araçlarınızın yanındayız.

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Parkoff